Kosaras Péter Ákos

kosaras
 
 
 
Kosaras Péter Ákos 
igazgató
történelem

 Fogadóóra: Minden hónap első keddi napján 3.órában

Somfai Sándorné

edit2
 
 
 
Somfai Sándorné 
igazgatóhelyettes
tanító
Fogadóóra: Minden hónap első keddi napján 2.órában
 
 

Zámbó Ildikó

zámbó
  
 
Zámbó Ildikó
igazgatóhelyettes
művészeti iskola
matematika
Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 4.órában

Bálintné Milánkovics Olga

 



Bálintné Milánkovics Olga


 Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 3. órában

Bencze Józsefné

  Bencze Józsefné
fejlesztő pedagógus
Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 1. órában


Boleradszki Edina

boleradszki edina

 

Boleradszki Edina

1.b osztályfőnöke
tanító


 Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 2. órában

Both Edina

edina 

 

 

Both Edina
történelem

 

 Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 4.órában

Borka Mária

 



Borka Mária
logopédus

 Fogadóóra: Minden hónap első pénteki napján 4. órában

Csernelyné Tengely Ágnes


 
 
 
Csernelyné Tengely Ágnes 
matematika
7.a osztályfőnöke


Fogadóóra: Minden hónap első pénteki napján 4. órában
 

Fazekasné Domak Anikó

 anikó



Fazekasné Domak Anikó
citera, népi ének,
ének-zene, hon- és népismeret

 Fogadóóra: minden hónap első csütörtöki napján 2.órában

Fersch Andrea

  Fersch Andrea
blockflöte, szolfézs

Fogadóóra: Minden hónap első keddi napján 4.órában

Gyarmatiné Stampel Erzsébet

Gy. Erzsike 
 Gyarmatiné Stampel Erzsébet
 
 7.b osztályfőnöke


matematika, fizika,
kémia
 Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 3.órában
 

Hajdu Edit

 



Hajdu Edit
8.a osztályfőnöke
természetism., földrajz,

Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 3. órában

Homoki Zsuzsanna

Homoki Zsuzsa

 

Homoki Zsuzsanna

tanító, gyógypedagógus

3. a osztályfőnöke

Fogadóóra: Minden hónap első csütörtöki napján 5.órában

 

Horváth Erika

 

Horváth Erika 

6.b osztályfőnöke
magyar
 

Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 4. órában

Horváth Györgyi

 

 

Horváth Györgyi 

1.a osztályfőnöke
diákönkormányzat


Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 3.órában
 

Hüber-Gerberich Erika

erika

 

 Hüber-Gerberich Erika

 5.b osztályfőnöke
 testnevelés
 
Fogadóóra: Minden hónap első csütörtöki napján 2.órában

Kalamár Domokos





Kalamár Domokos
testnevelés,
számítástechnika

Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 2.órában

Kovács Márton

marci  Kovács Márton
népi hegedű, tambura,
zenetörténet



Lövei Eszter

lovei eszter 

Lövei Eszter

tanító

2.a osztályfőnöke

Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 2.órában

Máli Réka

Máli Rélka kép

Máli Réka

6. a osztályfőnök
angol
Fogadóóra: Minden hónap első csütörtöki napján 4.órában

Malya Lívia

Malya Lívia

 

Malya János Pálné

tanító

2.b osztályfőnöke

Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 3.órában

 

Marton Gabriella

marton gabi 

Marton Gabriella

tanító

3. b osztályfőnöke

Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 5.órában

Németh Ildikó

 
 
 
 
 
Németh Ildikó 
    néptánc

Pap Andrea

 

  pap andi

Pap Andrea

8. b osztályfőnöke
angol

Fogadóóra: Minden hónap első keddi napján 5.órában

Pók Endréné

pók kati Pók Endréné
tanító
4.a.oszt. osztályfőnöke

 Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 1.órában

Radonyiné Edit

radonyiné edit 
Radványiné Nagy Edit
tanító

 Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 6.órában

Schőn Ágnes

  Schőn Ágnes
fejlesztő pedagógus
Fogadóóra: minden hónap első keddi napján 2.órában

Szabó Szilárd

Szabó Szilárd
néptánc



Szabóné Hegedűs Mónika

hegedüs monika
 
 
Szabóné Hegedűs Mónika
 
4.b osztályfőnöke

Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 2.órában

Szakmári Zoltán

  Szakmári Zoltán
 
Fogadóóra: minden hónap első hétfői napján 3. órában


Teket Anita

teket
 
 
Teket Anita 
tanító


 Fogadóóra: Minden hónap első hétfői napján 1.órában

Varga-Sebestyén Eszter

  Varga-Sebestyén Eszter
 
Fogadóóra: minden hónap első keddi napján 4. órában


Varga Szabolcsné

 

 Varga Szabolcsné

5.a osztályfőnöke
magyar, könyvtár

Fogadóóra: Minden hónap első szerdai napján 3.órában

Vinisné Hegedűs Jolán

  Vinisné Hegedűs Jolán
 
Fogadóóra: minden hónap első szerdai napján 2. órában


Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test