Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tordas 2463 Köztársaság út 1.

2023. november 29. Ma Taksony napja van

Zarándoklat Bodajkra 2020

Egy napsütéses, de kissé hűvös októberi napon Iskolánk tantestülete zarándoklatra indult. Már benne voltunk az első félév kellős közepében - és nem mellesleg a járvány ún. második hulláma is elkezdődött, így éppen ideje volt megállni, megpihenni. Pontosabban mi most a zarándoklatot választottuk erre a célra. Első állomásunk Bodajk volt, ahol a Kegyhely templomában Mórocz Tamás plébános tartott számunkra rövid ismertetőt és áhítatot. Felsétáltunk a Kálváriára, ahonnan csodálatos panoráma nyílt a Móri-árokra. Fehérvárcsurgóra buszoztunk, itt megtekintettük a Károlyi-kastélyt és a parkban sétáltunk. Utolsó állomásunkon, Móron Ambrózy Tamás atya várta csoportunkat egy rövid elmélkedéssel, majd vacsorával zárult programunk. Kissé fáradtan, de lélekben feltöltődve, élményekkel gazdagodva érkeztünk haza.

bga_logo_szines
keszult_magyarorszag_korm_tamogatasaval_2020
Keresés az oldalon
Támogatóink
feature-top

feature-top
Don Boscó
feature-top
Hasznos Linkek
Elérhetőségeink

  2463 Tordas, Köztársaság utca 1.

  +06-22-467-532