Hagyományok Háza

DSC00584 Copy

A tordasi gyerekek Ildikó néni, Sziszi bácsi és most már Rubinka néni vezetésével több, mint 10 éve állandóan visszatérő, színvonalas szereplői a Hagyományok Házának. Az iskolai csoportoknak szánt, gyermek tánccsoportok közreműködésével forgalmazott bérletes előadás-sorozat köreműködői. Már önmagában beszédes, hiszen sejtjük mennyi munka, kitartás, odaadás szükséges az ilyesmi fenntartásához.

Egy jelenlévő szülő így ír: „Szakmabeli kollégáim közül sokan beültek megnézni a műsort, és elképedtek a gyerekek színpadon nyújtott teljesítménye láttán. A műsor minden részletében végtelenül természetes, míves, szerethető, a gyermekközönség számára lebilincselő, táncszakmai szempontból kiváló volt!”

Az alábbi fotóalbum a Hagyományok Háza facebook oldalán jelent meg, ezzel a szöveggel:

„Köszönjük a Tordasi Pillikéknek, hogy beavattak minket az eleki táncok sokféleségének, feszes ritmusainak, népszokásainak rejtelmeibe. Köszönjük, hogy ismét bepillantást nyerhettünk a Tordason folyó fantasztikus műhelymunkába!”

Hagyományok Háza FB oldala - Eleki táncok előadás fotóalbum