Jutalomkirándulás

Az iskola által szervezett rajzverseny jóvoltából néhány gyerek részt vehetett egy kiránduláson!

A pályázat témája: „Fények kint, bent és a szívünkben!”

Kisorsolták, hogy a pályázatra jelentkezők közül kik lesznek a szerencsések. A kirándulás a budai Mátyás templomban volt. Itt játékokkal, elgondolkodtató rejtvényekkel, kreatív feladatokkal vártak minket. Sokat játszottunk, és jól szórakoztunk!

A csúcspont az volt, amikor felmentünk a templom tornyába, ahonnan egész Budapestet beláttuk. Mindezek mellett még sétáltunk a városban, és beültünk egy pizzériába.

Köszönjük a lehetőséget a nővéreknek és Olgi néninek, szerintem mindenki nagyon jól szórakozott, és ez a kirándulás jó emlékként marad bennünk.

Feldhoffer Anna

IMG 20191210 093547