Országos döntőkben a tordasi diákok

Örömmel számolunk be azokról az újabb sikereinkről, amelyekre méltán büszke lehet iskolánk és Tordas egész közössége. 

A Kárpát-medencei magyar ifjúság számára meghirdetett Simonyi Zsigmond Helyesírási Versenyen négy tanulónk is bejutott a Fejér megyei döntőbe, ahol mindannyian becsülettel meg is állták a helyüket. A 6. évfolyamos diákok versenyében Tóth Anikó 1. helyezést (felkészítő tanára Varga Szabolcsné), a 7. évfolyamos tanulók közül Petz Ilona Sára 9.,(felkészítő tanára: Varga Szabolcsné) Pók Zsófia 20. (felkészítő tanára: Dizseri-Kiss Borbála), a 8. évfolyamosok közül pedig Gál Anna (felkészítő tanára: Horváth Erika) 17. helyezést ért el! Külön kiemelendő, hogy a 7. évfolyamon a Fejér megyei döntőbe bejutott 21 versenyző közül kettő versenyző  is iskolánk tanulója volt! Gratulálunk nekik szeretettel! Tóth Anikó, maga mögé utasítva az összes 6. évfolyamos Fejér megyei versenyzőt, bejutott a Kárpát-medencei döntőbe, amely Budapesten, az ELTE Bölcsészettudományi Karának épületében került megrendezésre. Gratulálunk!

 

Ugyancsak országos döntőbe jutottak művészeti iskolánk diákjai is, akik az Országos Népdaléneklési Verseny és Népzenei Találkozó keretében, Tökölön mérték össze tudásukat versenytársaikkal. A Pünkösdi Rózsák Énekegyüttesünk, melynek tagjai Benkő Gréta, Gál Zsófia és Kása Panna Borbála 5. osztályos diákjaink voltak (felkészítő tanáruk Fazekasné Domak Anikó), akik a „Somogyi Dallamok” című műsorukkal szerepelnek a döntőben. Gratulálunk nekik szeretettel! Ugyanezen az országos döntőn képviselte iskolánkat Diósi Csenge Zsuzsanna 4. évfolyamos diákunk (felkészítő tanára: Fersch Andrea) „Szilágysági Népdalcsokor” című előadásával. Gratulálunk neki is szeretettel! Köszönet mindannyiuknak, hogy öregbítették iskolánk és Tordas község jó hírét!

 

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test