Nyílt napok 2017

NYÍLT NAPOK AZ ISKOLÁBAN 

2017. április 4 – 5. 

 

2017. ÁPRILIS 4. - KEDD

8.00  – SZÜLŐI FÓRUM AZ ISKOLA AULÁJÁBAN ÉS A HITOKTATÁSBAN RÉSZTVEVŐ EGYHÁZAK BEMUTATKOZÁSA

8.55 – 11.40 LÁTOGATHATÓ TANÍTÁSI ÓRÁK

2. órában látogatható: 

1.A.osztály – magyar – Homoki Zsuzsanna 

1.B. osztály – magyar – Marton Gabriella 

2.B.osztály –magyar – Szabóné Hegedűs Mónika 

3.A.osztály – magyar – Horváth Györgyi 

3.B. osztály – magyar – Boleradszki Edina

4.A.osztály – magyar – Lövei Eszter

6.B.osztály – magyar – Varga Szabolcsné

7.osztály bontott csoport – angol – Máli Réka (7.A.terme)

7. osztály bontott csoport – matematika – Gyarmatiné Stampel Erzsébet – (7.B. terme)

 

3.órában látogatható:

1.A.osztály – matematika – Homoki Zsuzsanna 

1.B.osztály – matematika – Marton Gabriella 

2.A.osztály – magyar – Pók Endréné 

4.A.osztály – matematika – Lövei Eszter

5.A. osztály – természetismeret – Hajdu Edit

5.B.osztály – magyar – Dizseri – Kiss Borbála 

7.B.osztály – testnevelés – Hüber – Gerberich Erika

 

4.órában látogatható:

2.A.osztály – matematika – Pók Endréné

2.B.osztály – matematika – Szabóné Hegedűs Mónika

3.A.osztály – környezetismeret – Horváth Györgyi

4.A.osztály – testnevelés (Judo) – Kalamár Domokos - tornaterem

4.B.osztály – matematika – Németh Hanna 

5.A.osztály – matematika – Csernelyné Tengely Ágnes

5.B.osztály – matematika – Gyarmatiné Stampel Erzsébet

6.A. osztály – magyar – Varga Szabolcsné

8.B.osztály – történelem – Both Edina

 

2017. ÁPRILIS 5. – SZERDA

8.00 – 10.40  LÁTOGATHATÓ TANÍTÁSI ÓRÁK

1.órában látogatható:

1.A.osztály – magyar – Homoki Zsuzsanna 

1.B. osztály – magyar – Marton Gabriella 

2.A.osztály – magyar - Pók Endréné

2.B. osztály –– matematika – Szabóné Hegedűs Mónika 

3.A.osztály – matematika – Horváth Györgyi

4.A.osztály – angol – Máli Réka

4.B.osztály – magyar – Somfai Sándorné

5.A.osztály – hon és népismeret – Fazekasné Domak Anikó

5.B.osztály – történelem – Both Edina

6.A.osztály – angol – Pap Andrea

6.B.osztály – matematika – Csernelyné Tengely Ágnes

8.B.osztály – magyar – Horváth Erika 

 

2.órában látogatható:

1.A.osztály – matematika – Homoki Zsuzsanna 

1.B.osztály – matematika – Marton Gabriella

2.A.osztály – matematika - Pók Endréné

2.B.osztály – magyar – Szabóné Hegedűs Mónika 

3.A.osztály – magyar – Horváth Györgyi  

6.A.osztály – ének – Fazekasné Domak Anikó 

7.B.osztály – fizika – Vinisné Hegedűs Jolán

 

3.órában látogatható:

3.B. osztály – matematika – Boleradszki Edina

4.A.osztály – környezetismeret – Lövei Eszter

4.B. osztály – angol – Máli Réka

6.A.osztály – matematika – Zámbó Ildikó

6.B. osztály – angol – Pap Andrea

7.A. osztály – kémia – Gyarmatiné Stampel Erzsébet

7.B. osztály – földrajz – Hajdu Edit

8.A.osztály – magyar – Horváth Erika

 

A MŰVÉSZETI ISKOLA ÓRÁI MINDKÉT NAPON FOLYAMATOSAN LÁTOGATHATÓAK!

SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT!

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test