Alapítványi bál 2016

Kedves Szülők!
2016. november 19-én a Sajnovics János Általános Iskola és A.M.I. „Tordasi Gyermekekért” alapítványa jótékonysági bált szervez, melynek helyszíne a Szociális Otthon étterme. A bál bevételét tanítványaink tehetséggondozására, a kirándulás költségeinek megsegítésére, az idegen nyelv tanulására fordítjuk.
Belépő, vacsorajegyeket az iskola titkárságán vásárolhatnak. Támogatójegyek vásárlásával – az Önök által meghatározott összeggel – szintén hozzájárulnak a bál bevételének összegéhez.
Lesz finom vacsora, büfé, zene, tánc valamint diákjaink színvonalas műsora színesíti az estet.
Szeretettel várunk mindenkit.
Iskolavezetés