Hello Tavasz beszámoló

hello tavaszA Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Diákönkormányzata szülői segítséggel sikeresen megrendezte jótékonysági rendezvényét.
Nagyon köszönöm a segítséget azoknak, akik már hetekkel a program előtt időt és energiát nem sajnálva önzetlenül segítették a munkámat! Nem is gondolná az ember, hogy milyen összefogás és mennyi feladat van egy ilyen rendezvény sikeres lebonyolítása mögött.
Ötletelés, szervezés, számolás, állandó telefonkapcsolat a segítők között, pult faragása, festése, díszítés, hangosítás, pakolás, szendvicskészítés, kiszolgálás, takarítás és sorolhatnám tovább.
Hálás vagyok iskolánk vezetőségének és kollégáimnak, akik, amiben csak tudtak, segítettek. Többek között vállalták a szendvicskészítést, a helyszíni jegyárusítást, a vip jegyek megvásárlását és a részvételt!

Köszönöm szépen a büfépult elkészítése mellett a rengeteg segítséget Porcz Péternek és feleségének, Simon Andreának, Cifka Orsolyának, a pultban való munkáját Porcz Péternek és Mayer Lórándnak, a művelődési ház dolgozóinak a támogatást: Fekete Zsófiának, Bodor Ágnesnek, a takarítást Vladné Süle Tündének, a fotókat Vlad Violának, a hangosítást Neuverth Kristófnak, a dj pultot és a terem díszítését Kalamár Zuárdnak, a zenét István Tamásnak (Dj Nenito), a jegyárusítást a szülők részéről Cifka Orsolyának, Kiss Krisztának és Halenár Krisztának, a plakátot Vida Lászlónak, a poharak beszerzését az SZMK elnökének, Bucsi Brigittának.

Jó hangulatban telt az este, ahol szülők által küldött finomságok kerültek az asztalokra.

Nagyon köszönjük mindenkinek a részvétel! A teljes bevétel az iskola diákönkormányzatát támogatta!
Bízom benne, hogy lesz még alkalmunk hasonlóan sikeres rendezvény megrendezésére.

Horváth Györgyi
Dök patronáló pedagógus