Országos rajzpályázaton értünk el sikereket

MSzH pályázat

A Magyar Szegénységellenes Hálózat 2010 – A szegénység társadalmi kirekesztés elleni küzdelem európai évére 5-12 évfolyamos fiatalok számára hirdetett országos rajzpályázatán iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek.

Több száz beküldött pályamű közül 55 művet válogattak be a Magyar Szegénységellenes Hálózat 2010-es naptárának képei közé, többek között Bokros Virág Kata nyolcadik osztályos tanulónk Kilátástalanság című rajzát is, amely a naptár 7. hetének illusztrációja lesz. Gratulálunk neki kimagasló teljesítményéért!
Minden pályázó diákunk: Benkei Boldizsár, Szécsi Richárd, Zaka Dániel, Kollmann-Kullmann Nikolett és Valóczki Bianka részvételükért oklevélben részesültek.

Részlet az elkészült naptárból Bokros Virág Kata rajzával
MSzH naptár részlet
(Nagyításhoz kattintson a képre.)

Szkiba Edit