2024. április 29. Ma Péter napja van

Művészetis siker Bonyhádon

2023 október 14-15-én rendezték meg a Halmos Béla nevét viselő XX. Országos Népzenei Találkozót, amelyen a gyermek, ifjúsági és felnőtt kategória indulói mutathatták be a hagyományos népzenei produkcióikat. A találkozó szervezői szerint a népzenei találkozó történetének legtöbb indulóját pontozhatta a magas szintű és elismert szakmai életúttal rendelkező négy tagú zsűri. Ezen körülmények fényében méltán lehetünk büszkék a Sajnovics János Általános Iskola és Művészeti Iskola növendékeire, akik közül Frey Dávid és Péter SzabolcsKIEMELT NÍVÓDJAT”, Péter Márton pedig “NÍVÓ DÍJAT” kapott. Bár Dénes Kartal még csak egy éve tanul népi furulyázni, mégis nagyon szépen helyt állt, és csak kicsin múlott, hogy díjazott legyen.

Gratulálunk tanítványainknak, köszönjük a szülők és a Don Bosco nővérek támogatását!

(Gárgyán Zoltán Tamás)