2024. április 26. Ma Ervin napja van

Digitális oktatás elrendelése

Kedves Szülők!

A jelenlegi rendeletek értelmében iskolánk a rendkívüli szünet lejártát követően digitális oktatási rendre tér át. Diákjaink 2021.március 8-án, hétfőn, 8 és 12 óra között vehetik át tankönyveiket, felszereléseiket az iskolában. Az alsós évfolyamokon ebben természetesen (a járványügyi rendelkezések betartása mellett) szüleik is segíthetik őket.

A digitális oktatás során az alsós kollégák saját maguk határozzák meg az oktatás menetét, tanítóink ezzel kapcsolatosan teljes körű felhatalmazással bírnak.

Felső tagozaton rendkívüli órarend szerint, amelyben a magyar nyelv és irodalom, a matematika és az idegen nyelv tantárgyak prioritással bírnak, fog zajlani az oktatás. A nem kiemelt tárgyakat oktatók saját maguk dönthetnek online óra megtartásáról, vagy az elvégzendő feladatok kiadásáról. Előbbi változatot csak a kiemelt tantárgyak által szabadon hagyott időkeretben szervezhetik meg, utóbbi esetében a kiadott feladatot iskolánk honlapján jelenítjük meg. Ezek teljesítését a szaktanárok időrendben is kérhetik, avagy április 7-e után is ellenőrizhetik. A rendkívüli órarendet részben az osztályfőnökök, részben a szaktanárok fogják ismertetni a diákokkal.

Minden, iskolánk közösségének egészét érintő tájékoztatást a honlapunkon fogunk közzétenni.

Az étkezéssel kapcsolatosan az önkormányzat fogja közzé tenni eljárásrendjét, amelyben tájékoztatják Önöket, hogy ki jogosult étkezésre a rendkívüli helyzetben is, és azt miként tudja igénybe venni.

Vigyázzanak Magukra és immáron tényleg szebb időket Mindannyiunknak, mert már erőst ránk fér!

Kosaras Péter Ákos

Tordas, 2021. március 4.