Versenyeredményeink

Március hónapban zajlottak a területi, megyei versenyek, melyeken, -mint minden évben most is- igyekeztünk részt venni, készülni, képviselni iskolánkat.

A Váli Vajda János Általános Iskola területi matematika versenyt hirdetett alsó és felső tagozat számára.

Eredményeink:

Alsó tagozatból:

Szabó Csaba Dániel 2.a osztályos tanuló 2. helyezést

Völgyi Bulcsú 3.b osztályos tanuló 3. helyezést ért  el.

Felső tagozatból:

Tóth Kata Martina 5.b  7.

Ulrich Marcell 5.b 11.

Tóth Anikó 6.b 4.

Antal Réka 6.b 12.

Ulrich Bence 7.b 6.

Lezsák Botond 7.b 11.

Gál Anna 8.a 14.

Farkas Bálint 8.b 3. helyezést értek el.

Szintén Válban rendezték meg a területi szavalóversenyt, ahol Kokavecz Eszter 3.a osztályos tanulónk KÜLÖNDÍJAT kapott.

Tóth Anikó 6.b osztályos tanuló az „Orchidea” elnevezésű matematika versenyen 100%-os teljesítménnyel, megyei I. helyezés alapján  az országos döntőbe jutott.

Pázmándon a „Kempelen Napok” keretében meghirdetett területi versenyeken is nagyon szép eredményeket értünk el, dicséretesen teljesítettek  kis tanítványaink.

A matematika versenyen a következő helyezések születtek:

Szabó Csaba Dániel 1.a I. helyezett

Völgyi Bulcsú 3.b I. helyezett

Szabó Levente 4.a I. helyezett

Szabó-Komoróczki Csenge 2.b 3.

Szabó Huba 3.a 12.

Pleszkó Ákos 1.b 16. helyezettek lettek.

Részt vettünk a Simonyi Zsigmond elnevezésű megyei szintű helyesírási versenyen.

Eredményeink:

Tóth Anikó 6.b I. helyezett

Petz Ilona Sára 7.a 9. helyezett

Pók Zsófia 7.b 20.hely

Gadcsenkó Liza 7.b 22. hely

Gál Anna 8.a 17. hely

Székesfehérváron került megrendezésre a „Mezőföld Virágai” elnevezésű megyei néptáncverseny. Iskolánkból a részt vevő öt pár közül négy pár megkapta a

„Mezőföld Virága”minősítést. Gratulálunk az elért eredményekhez.

Diósi Csenge - Kerényi Balázs

Kuti Eszter – Kerényi Kristóf

Kokavecz Eszter – Turu Gergely

Varga Lotti – Frey Dávid

(Nagy Bíborka – Péter Szabolcs)

Tóth Anikó képviseli iskolánkat az országos Kárpát-medencei helyesírási versenyen, reméljük szép eredménnyel.

Sok sikert kívánunk, az elért eredményekhez pedig gratulálunk tanítványainknak, illetve az őket felkészítő pedagógusoknak.

Iskolavezetés