Diákönkormányzat decemberi hírei

2016. December 6. Fradi Suli Program

A Fradi Suli program keretében ellátogatott hozzánk a labdarúgó csapat kapitánya, Gyömbér Gábor, Csomor Erika háromszoros duatlon világbajnok, Pécsi Annamária, a triatlon szakosztály vezetője, vezetőedző és Mogyorósi Péter kommunikációs menedzser. Az autogrammok és fotózás mellett még ajándékokkal is készültek a gyerekeknek, aminek nagyon örültek.
Köszönjük szépen!

Fradi Suli
2016. December 9. Keresd a Mikulást! Suli Buli

Minden év decemberében a Diákönkormányzat szervezésében megrendezésre kerül a Keresd a Mikulást Suli Buli. Az alsósok karácsonyi feladatokat oldanak meg, majd táncolhatnak egyet. A felsősöknek suli bulival készülünk.
Nagy dicséret illeti a Diákönkormányzat képviselőit, akik szívvel lélekkel készültek és munkálkodtak a nap folyamán.

Suli Buli 2