Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tordas 2463 Köztársaság út 1.

2021. július 29. Ma Márta napja van

Rajz-Biológia digitális oktatás

Kedves Szülők és Gyerekek!

Sajnos nem kerülhettük el a digitális oktatást, de a legfontosabb, hogy mindenki egészséges maradjon. A nehézségeket megoldjuk. J
A feladatokat biológiából és rajzból a Classroom felületén közlöm.
Kérek mindenkit, hogy azt kísérje figyelemmel!
A többség már szeptemberben regisztrált, hiszen számítottunk rá, hogy ez a helyzet valamikor előáll. Kérem, hogy, aki még nem tette meg, most pótolja a belépést, amit az alább közölt kódokkal lehet megtenni!
Tisztelettel kérem, hogy lehetőleg a gyerek vezetékneve és keresztneve legyen az e-mail cím! Gondolják el, kb. 120 gyerekkel tartom így a kapcsolatot, sokkal könnyebb, ha egyezik a névsorral, mintha teljes káoszban, a szülők neveivel, fantázianevekkel vannak jelen.
….de, ha ez nem megoldható, legalább annyit tegyenek meg, hogy ha szülő e-mail címéről írnak, akkor írják oda a gyermek nevét és osztályát! Persze van, akit ismerek, de nálam nincs semmilyen napló, amiből tudhatnám, a összes szülő nevét.
Azt is kérem, hogy egy gyermek egyszer regisztráljon az adott tantárgyhoz.

A Classroom belépési kódok:

Rajz – vizuális kultúra 5. osztály (mindhárom csoport): icadk75
Rajz – vizuális kultúra 6. osztály (mindhárom csoport): gjtzhkk

Rajz – vizuális kultúra 7. osztály (mindhárom csoport): es5c23i

Rajz – vizuális kultúra 8.a osztály: pbuwdi2

Rajz – vizuális kultúra 8.b osztály: lp2z6nf

Biológia – 7.a: ekjphdy

Biológia – 7.b: ltxzi3y

Biológia – 8.a: pbuwdi2

Biológia – 8.b: pbuwdi2

Tekintettel arra, hogy ez az egész egy nagyon nehéz helyzet, erre a három hétre nem adok rajzból beadandó feladatot, csak filmeket, amiket akár este, közösen is megnézhetnek. Húsvét után, ha még nem járunk iskolába, akkor ez változni fog.

Biológiából lesznek megnéznivaló filmek, leírnivaló vázlatok, munkafüzeti feladatok illetve a tankönyvet kell elolvasni. Húsvét előtt ezeket NEM kell lefotózni és beküldeni. Viszont húsvét után beszedem a füzeteket, és mindenkiét ellenőrzöm. Reméljük, nem lesz hosszabbítás, de ha igen, akkor húsvét után úgy, ahogyan tavaly be kell majd küldeni a munkákat.

Üdvözlettel:

Bálintné Milánkovics Olga

Keresés az oldalon
Don Bosco
feature-top
Hasznos Linkek
Elérhetőségeink

2463 Tordas, Köztársaság utca 1.

+06-22-467-532