2024. március 29. Ma Auguszta napja van

Keresd a Mikulást! Suli-buli

2022. december 9-én, pénteken került megrendezésre a gyerekek által várva várt suli-buli. Ebből az alkalomból iskolánk tanulói osztályonként az osztályfőnökök vezetésével karácsonyi feladatokat teljesítettek, majd ezt követte a felhőtlen mulatság.

Szeretnék köszönetet mondani Molnárné Fiáth Katalinnak, aki a büfében lévő üdítők beszerzésében segített, illetve Csókás Zsoltnak, aki az aulába hóesést varázsolt a gyerekek legnagyobb örömére és gondoskodott a fergeteges hangulatról. A csodaszép kandalló elkészítését és az aula dekorációját Hanzi Dávidnak.

A gyerekek belépő gyanánt adományokkal segítették a TordasZoo Állatmentő Farm Alapítványt. Elmondhatatlanul büszke vagyok rájuk, hiszen nekik és a szülői, pedagógusi támogatásnak köszönhetően szebbé tehettük a menhelyen élő állatok karácsonyát.

Horváth Györgyi
Diákönkormányzatot patronáló pedagógus