Elsős osztálynévsorok

OSZTÁLYNÉVSOR

2019/2020

1.a OSZTÁLY

Osztályfőnök:  Pók Endréné

 

1.    Albert Vince

2.    Balogh Melinda

3.    Budai Noel

4.    Czuczor Dávid

5.    Farkas Keán

6.    Flamm-Keicher Levente Michael

7.    Gyarmati Dániel

8.    Karacsi Csongor Alpár

9.    Kitzinger Luca

10. Kusz Balázs

11. Markója Réka Laura

12. Márkus Dorka

13. Mojzer Máté

14. Puskás Anna Sára

15. Rácz Luca

16. Ragány Vanessza Adrienn

17. Siket Bence

18. Szakmáry Kamilla

19. Szilassy Flórián

 

      OSZTÁLYNÉVSOR

2019/2020

1.b OSZTÁLY

Osztályfőnök:  Szabóné Hegedűs Mónika

 

1.    Bohár Tamás

2.    Csicsics Réka Csenge

3.    Csohány Diána

4.    Elek Vivien Dóra

5.    Ferreira Flóra

6.    Homlok Anna

7.    Horváth Szonja Anna

8.    Kontor-Fedák Emma

9.    Landauer Erik Róbert

10. Lipp Rebeka Anna

11. Nagy Réka

12. Parrag Bendegúz Noel

13. Péter Márton Botond

14. Rabby Alex

15. Rácz Anna

16. Sármay Panna Bora

17. Szabó Tina Linda

18. Tóth Gábor Barnabás

 

Kirándulás Erdélybe 2019.

 

„ BARANGOLÁS A CSÁNGÓK FÖLDJÉN”

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett  „Határtalanul!” tanulmányi kirándulás hetedikeseknek pályázaton nyert 2 160 000 Ft-os támogatásból iskolánk 36 hetedik osztályos diákja, 3 kísérő tanárral fedezheti fel Erdély, Csángóföld nevezetességeit 2019. május 13 – 18-ig.

 

Mazzarello Mária - Ünnep

mazzarello2019

 

Matematika verseny - Vál 2019.

MATEMATIKA VERSENY VÁLBAN

Április 17-én Válban megrendezett megyei szintű matematika versenyen diákjaink a következő szép és dicséretes eredményekkel szerepeltek.

1. b osztály Völgyi Regő            I. helyezett

4. a osztály Szabó Csaba           III. helyezett

5. b osztály Völgyi Bulcsú          III. helyezett

6. a osztály Szabó Levente        I. helyezett

                     Száz Bence              II. helyezett

7. b osztály Ulrich Marcell        II. helyezett

8. b osztály Tóth Anikó              I. helyezett

Gratulálunk a diákoknak, az őket felkészítő pedagógusoknak. Sok sikert kívánunk a továbbiakban is.

Somfai Sándorné

igazgatóhelyettes

Iskolai hírek 2019. április

ISKOLAI HÍREK

            Mint az újság előző számában írtam, április hónap a „versenyek” időszaka. Ilyenkor kicsit kitekintünk, s a területi, megyei meghirdetett versenyek résztvevői leszünk.  Mint minden évben, most is büszkélkedhetünk sikerekkel, szép eredményekkel.

Pázmándi Kempelen Farkas Általános Iskola által meghirdetett matematika versenyen

-          Völgyi Regő                        1.b       osztályos tanítványunk          III. helyezést ért el,

-          Szabó - Komoróczki Hanna  1.a       osztályos tanítványunk         7. helyezett lett.

Ugyancsak Pázmándon a meghirdetett versmondó versenyen

-          Kovács Dominik                    1.b       osztályos tanuló                    I. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Vál megyei versmondó versenyt hirdetett, itt is szép eredményeket értünk el.

-          Kovács Dominik                    1.b       osztályos tanuló                       II. helyezést,

-          Horváth Kornél                      2.b       osztályos tanuló                       II. helyezést,

-          Erdei Áron                             3.a       osztályos tanuló                     III. helyezést ért el.

-          Balogh Annamária                 3.a       osztályos tanuló a zsűri különdíját kapta.

Szép Magyar Beszéd elnevezésű versenyen, melynek helyszíne Bicske volt:

-          Dénes Koppány                     6.a       osztályos tanuló                        I. helyezett

-          Gáspár Lara                            6.a       osztályos tanuló                     II. helyezett lett.

Gratulálunk nekik is.

Az Érdi Tankerület által szervezett Bólyai angol nyelvű versenyen többen is részt vettek iskolánkból a következő eredményekkel.

-          Mihályfi Barnabás                 6.b       osztályos diákunk                  III. helyezett

-          Czirok Olivér                         6.b       osztályos diákunk                  10. hely

-          Ispán Botond                         5.a       osztályos diákunk                  15. hely

-          Kertész Antal                         5.a       osztályos diákunk                  19. hely

-          Völgyi Bulcsú                        5.b       osztályos diákunk                  20. hely

-          Dzsinich Lujza                       7.b       osztályos diákunk                  12. hely

-          Kathy Dominik                      7.a       osztályos diákunk                  13. hely

-          Kis Csenge                             7.a       osztályos diákunk                  17. hely

Gratulálunk a gyerekeknek, s köszönjük az őket felkészítő pedagógusok munkáját.

A Költészet Napja tiszteletére iskolai szavalóversenyt rendeztünk. Mint ahogy minden évben most is szép létszámmal, összesen 164 szavalat hangzott el ezen a napon. Köszönjük a diákoknak a felkészülést, a szép verseket. A tanárok felkészítő munkáját is köszönet illeti.  

Íme az eredmények évfolyamonként:

1.      osztály:

I.         hely     Kovács Dominik                    1.b osztály

II.        hely     Kurilla Júlia Mária                 1.a osztály

                        Bélai Kornél Márk                 1.b osztály

III.      hely     Simon Polli                             Gyúró

Különdíj         Tóth Borostyán Richárd         Gyúró

                        Boróczki Zénó                       1.b osztály

2.      osztály:

I.         hely     Vető Zsombor                        2.a

                        Mayer Liza                             2.b

                        Kelemen Laura                       Gyúró

II.        hely     Ribi Iringó                              2.a

                        Szabó Menta                          2.b

                        Kádár Ferenc                          Gyúró

III.      hely     Feldhoffer Eszter                   2.a

                        Tóth Márk                              2.b

                        Gyugyi Rozi                           Gyúró

Különdíj:        Kocsis Lola Aisa                    2.a

                        Lábady Soma                         2.b

                        Szente Bianka                        Gyúró

3.      osztály:

I.         hely     Kalamár Tekla                        3.b

                        Láng Emese                            3.b

II.        hely     Balogh Annamária                 3.a

                        Nagy Kinga                            Gyúró

III.      hely:    Völgyi Zselyke                       3.a

                        Bagdi Balázs                          3.a

Különdíj:        Erdei Áron                             3.a

                        Süller Noémi                          3.a

4.      osztály:

        I.            hely     Tóth Simon                             4.b

Szente Natália                        Gyúró

     II.            hely     Sármay Janka                         4.b

  III.            hely     Baranyai Orsolya                   Gyúró

Különdíj:        Hüber Effi                              4.b

                        Szilassy Dorottya                   4.a      

5-6. osztály:

I.                    hely           Lőke Viktor                           5.b

Kolozsvári Panna                   6.b

II.                 hely           Nagy Bíborka                         5.a

Könyves Zoltán                      6.a

III.              hely           Porcz Balázs                          5.a

Dénes Koppány                      6.a

Különdíj:        Albert Sára                             5.a

                        Gyugyi Bori                           5.a

                        Feldhoffer Anna                     6.a

                        Diósi Csenge                          6.a

7-8. osztály:

I.                    hely           Tóth Johanna                          8.a

II.                 hely           Keleti Krisztián                      8.b

III.              hely           Dzsinich Lujza                       7.b

Különdíj:  Kokavecz Ádám                    8.b

Gratulálunk az összes résztvevő diákunknak, köszönjük a szép verseket, köszönjük a zsűri munkáját.         

Egy kis pihenés következik a tavaszi szünetben. Kívánom, hogy mindenkinek töltekezéssel teljen ez a rövid időszak, hogy sikerüljön a hátralévő időt, munkát, programokat ugyanolyan lendülettel és aktivitással elvégezni,  mint tettük eddig a tanév folyamán.

Kicsit előretekintve a következő feladatok várnak ránk:

-          Emlékezünk az édesanyákra, nagymamákra május elején.

-          A „Határtalanul” pályázat keretében május hónapban 7. osztályos diákjaink Erdélybe utaznak, szép programok elé néznek.

-          Idegen nyelvi mérés, Országos Kompetenciamérés vár 6. és 8. osztályos diákjainkra.- 

-          Várjuk a leendő 1. osztályosokat az iskolába, hogy bepillanthassanak kicsit  az iskolai életbe.A tanító nénik felkeresik őket az óvodában, ismerkednek a kicsikkel, s majd szeretettel várjuk őket az iskolában.

-          Májusban megkezdődnek a művészeti iskola év végi vizsgái, s lassan a tanév végéhez közeledünk.          

Kívánok mindenkinek kitartást, erőt, sikereket a hátralévő időben.

                                                                                  

Szeretettel: Somfai Sándorné

 

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test