Csocsó Bajnokság

 

20200125 112134

Szalézi Intézményekbe, iskolákba, oratóriumokba járó gyerekek és fiatalok jöttek össze immár X. alkalommal Óbudán, a Szent Péter és Pál Iskolában, hogy Don Boscó-t, hozzá illő módon, jvidám játékkal megünnepeljék.

Iskolánkból is lelkesen jelentkeztek a gyerekek. Az influlenza miatt csak egy maroknyi csapat indult útra január 25-én, szombaton reggel. 7 asztalnál, 3 kategóriában több mint 70 páros küzdött. Ötödik osztályosaink is, -Boroczki Márk, Botta Ábel és Budi Zoltán- is gyönyörűen helyt álltak a nyolcad döntőig. A küzdelmes csata után egy elhatározás született a gyerekek szívében: „még többet gyakorlunk, hogy jövőre eredményesebbek legyünk”

Hála a Tordasi Gyermekekért Alapítványnak, most már van cso-csó asztalunk, ahol gyerekek céltudatosan gyakorolhatnak álmaik megvalósításáért.

 

 

Jelentkezési lap a 2020/2021-es tanévre

Online jelentkezési
    lap 2020/2021

 

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test