Csocsó Bajnokság

20200125 112134

Szalézi Intézményekbe, iskolákba, oratóriumokba járó gyerekek és fiatalok jöttek össze immár X. alkalommal Óbudán, a Szent Péter és Pál Iskolában, hogy Don Boscó-t, hozzá illő módon, jvidám játékkal megünnepeljék.

Iskolánkból is lelkesen jelentkeztek a gyerekek. Az influlenza miatt csak egy maroknyi csapat indult útra január 25-én, szombaton reggel. 7 asztalnál, 3 kategóriában több mint 70 páros küzdött. Ötödik osztályosaink is, -Boroczki Márk, Botta Ábel és Budi Zoltán- is gyönyörűen helyt álltak a nyolcad döntőig. A küzdelmes csata után egy elhatározás született a gyerekek szívében: „még többet gyakorlunk, hogy jövőre eredményesebbek legyünk”

Hála a Tordasi Gyermekekért Alapítványnak, most már van cso-csó asztalunk, ahol gyerekek céltudatosan gyakorolhatnak álmaik megvalósításáért.