Bál 2019

KEDVES SZÜLŐK!

A TORDASI GYERMEKEKÉRT ALAPÍTVÁNY szervezésében 2019. november 16-án 1900 órai kezdettel Jótékonysági bált szervezünk, melynek helyszíne a Szociális Otthon étterme. Mindenkit szeretettel várunk.

A bál bevételéből iskolánk tanulóit támogatja az Alapítvány (útiköltség hozzájárulás, jutalmak, táborozási költségekhez való hozzájárulás stb.)

Jegyek az iskola titkárságán vásárolhatók 5.000 Ft értékben. Támogatójegyekkel – melynek értékét Önök határozzák meg – szintén tanítványainkat támogatják.

Azok a  szülők, hozzátartozók,  akik végzős diákjaink fellépő táncát látni szeretnék, de a vacsorán nem vesznek részt, 1.500 Ft értékű támogatójegy ellenében tehetik ezt.

Tombolatárgyakat, esetleges értékes, különleges felajánlásokat szívesen fogadunk és megköszönjük.

Az SZMK  megbeszélésén elfogadtuk a minden osztályból érkező 1 nagy tálca édes, illetve sós süteményt, valamint a szülői segítséget (1 fő apuka, 2 fő anyuka – osztályonként) terítéshez és a terem díszítéséhez.

Szeretettel várunk mindenkit, köszönünk minden felajánlást és segítséget.

Tisztelettel:

Somfai Sándorné