Rendhagyó testnevelésóra Noémivel

Iskolánk 30. jubileumi évfordulóján, rendhagyó óra keretében a hatodik osztályos tanulóink Kleman Noémivel, iskolánk egykori diákjával találkoztak. Noémi, aki mindamellett, hogy kitűnő tanuló volt, judo sportágban országos bajnoki címmel és számos hazai és nemzetközi versenyen begyűjtött érem kollekcióval rendelkezik. Iskolánk egyedüli diákja, aki egymás után két évben is elnyerte a „Fejér megye jó sportolója - jó tanulója” címet.

noémi2

Hatodik osztályos diákjaink az óra keretében Noémi mérkőzésein készült képeket, videoklipeket, érmeit tekintették meg miközben a sportággal, versenyeivel kapcsolatos élményeiről érdeklődtek.

Kalamár Domokos
testnevelő tanár/judo edző