NYÍLT NAPOK 2018

NYÍLT NAPOK AZ ISKOLÁBAN

2018. április 10 – 11.

2018. ÁPRILIS 10 - KEDD

8.00  – SZÜLŐI FÓRUM AZ ISKOLA AULÁJÁBAN ÉS A HITOKTATÁSBAN RÉSZTVEVŐ EGYHÁZAK BEMUTATKOZÁSA

8.55 – 11.40 LÁTOGATHATÓ TANÍTÁSI ÓRÁK

 

2. órában látogatható:

1.B. osztály – magyar – Somfai Sándorné

2.A.osztály – magyar – Homoki Zsuzsanna

2.B.osztály –matematika – Marton Gabriella

3.B. osztály (kisépület) – magyar – Szabóné Hegedűs Mónika

6.A.osztály – magyar – Varga Sebestyén Eszter

8. osztály bontott csoport – angol – Máli Réka (8.A. terme)

8. osztály bontott csoport – angol – Pap Andrea – (8.B. terme)

3.órában látogatható:

1.A.osztály – magyar – Lövei Eszter

1.B.osztály – magyar – Németh Hanna

2.A.osztály – magyar – Homoki Zsuzsanna

2.B.osztály – magyar – Marton Gabriella

3.A.osztály – magyar – Pók Endréné

5.B.osztály – testnevelés – Kalamár Domokos (tornaterem)

6.A.osztály – ének – Fersch Andrea

6.B.osztály – természetismeret – Hajdu Edit

8.osztály bontott csoport – matematika – Gyarmatiné Stampel Erzsébet (8.A.terme)

4.órában látogatható:

1.B. osztály – technika – Németh Hanna

2.A.osztály – technika – Radványiné Nagy Edit

2.B.osztály – magyar – Marton Gabriella

3.A.osztály – technika – Malya Lívia

5.A.osztály – matematika – Csernelyné Tengely Ágnes

5.B.osztály – angol – Máli Réka

8.A.osztály – magyar – Varga Szabolcsné

 

2018. ÁPRILIS 11 – SZERDA

8.00 – 10.40  LÁTOGATHATÓ TANÍTÁSI ÓRÁK

1.órában látogatható:

1.A.osztály – magyar – Lövei Eszter

2.A.osztály – matematika – Homoki Zsuzsanna

3.A.osztály – magyar – Pók Endréné

3.B.osztály – magyar – Szabóné Hegedűs Mónika

4.A.osztály – magyar – Horváth Györgyi

4.B.osztály – matematika – Boleradszki Edina

5.B.osztály – magyar – Horváth Erika

7.A.osztály – testnevelés – Hüber – Gerberich Erika (tornaterem)

2.órában látogatható:

1.A.osztály – néptánc – Szabó Szilárd (táncterem, kisépület)

3.A.osztály – magyar – Pók Endréné

3.B.osztály – matematika – Szabóné Hegedűs Mónika

5.B.osztály – történelem – Both Edina 

8.A.osztály – magyar – Varga Szabolcsné

8.B.osztály – földrajz – Hajdu Edit

3.órában látogatható:

1.A.osztály – matematika – Lövei Eszter

1.B.osztály – matematika – Németh Hanna

4.A.osztály – környezetismeret – Horváth Györgyi (néptánc helyett)

4.B. osztály – magyar – Boleradszki Edina

5.A.osztály – történelem – Both Edina

5.B.osztály – magyar – Horváth Erika

8.B.osztály – fizika– Vinisné Hegedűs Jolán

 

A MŰVÉSZETI ISKOLA ÓRÁI MINDKÉT NAPON FOLYAMATOSAN LÁTOGATHATÓAK!

SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT!

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test