Iskolai hírek

Iskolai Hírek

Már nagyon várjuk mindannyian a tavaszt, a meleget és a napsütést. Reméljük, hogy lassan már megérkezik.

A tavaszi ünnepek sorában elsőként méltó módon emlékeztünk a Forradalom és Szabadságharc hőseiről.

A műsor szervezője Fazekasné Domak Anikó tanárnő volt, köszönjük szervező munkáját, a gyerekeknek és a Dalárdának a szereplést.

Március 24-én zajlott le elsősorban iskolai rendezvényként a” Jótékonysági Futás”, amely már több megyét is érintő rendezvénnyé nőtte ki magát.

Eredményeiről, sikeréről a későbbiekben fogunk beszámolni.

Zajlanak a különböző területi versenyek, ahol ebben az évben is megjelenik iskolánk, bár az eredményeket még nem tudjuk.

Reméljük a tavaszi szünetben mindenkinek adódik lehetősége egy kis pihenésre, feltöltődésre, s azután újult erővel folytathatjuk a munkát a tanév végéig.

Április 28. Igazgatói szünet, majd 29-től április 3-ig tart a szünet.

Mindenkinek kellemes ünnepeket és jó pihenést kívánok.

Az iskolai beiratkozás időpontja: ÁPRILS 12-13. 8:00-19:00 óráig. Kérjük, hogy kísérjék figyelemmel iskolánk honlapját, ahol a beiratkozással kapcsolatos minden információt közölni fogunk.

Mint minden évben, most is megelőzi a beiratkozást a SZÜLŐI FÓRUM, illetve a NYÍLT TANÍTÁSI NAPOK az iskolában.

Április 10- én reggel 8:00 órára fórumra várjuk a Kedves Szülőket. Legfőképpen a leendő első osztályos szülők számára hangzanak el fontos információk, várjuk Önöket szeretettel.

Ezután lesz lehetőség arra, hogy az Önök által kiválasztott tanítási órát, osztályt meglátogassák, a tanórán részt vegyenek

Ismét az iskolai honlapra, illetve az óvodai Hirdetményre hívom fel mindenki figyelmét.

Itt ugyanis olvasható, hogy mikor melyik tanóra látogatható. Megköszönjük, ha megtisztelnek bennünket.

Április 16-17-én Fogadóórán várjuk a Kedves Szülőket.

Április 20-ra tervezzük a tavaszi papír-és vasgyűjtést, melynek bevétele az iskolai diákönkormányzat pénztárát gyarapítja. Ehhez kérnénk szépen majd szülői segítséget, amit előre is köszönünk.

Mindenkinek kitartást kívánok a hátralévő pár napban. Kívánom a tavasz eljöttét, szép időt, s ezzel szép ünnepet minden Kedves Olvasónknak tanítványainknak s a Kedves Szülőknek szeretettel.

Somfai Sándorné

ig.h.