Diákönkormányzat decemberi hírei

2016. December 6. Fradi Suli Program

A Fradi Suli program keretében ellátogatott hozzánk a labdarúgó csapat kapitánya, Gyömbér Gábor, Csomor Erika háromszoros duatlon világbajnok, Pécsi Annamária, a triatlon szakosztály vezetője, vezetőedző és Mogyorósi Péter kommunikációs menedzser. Az autogrammok és fotózás mellett még ajándékokkal is készültek a gyerekeknek, aminek nagyon örültek.
Köszönjük szépen!

Fradi Suli
2016. December 9. Keresd a Mikulást! Suli Buli

Minden év decemberében a Diákönkormányzat szervezésében megrendezésre kerül a Keresd a Mikulást Suli Buli. Az alsósok karácsonyi feladatokat oldanak meg, majd táncolhatnak egyet. A felsősöknek suli bulival készülünk.
Nagy dicséret illeti a Diákönkormányzat képviselőit, akik szívvel lélekkel készültek és munkálkodtak a nap folyamán.

Suli Buli 2

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test