Művészeti Iskola hírei

2016. december 12-én, hétfőn 16 órai kezdettel hívjuk és várjuk művészeti iskolás növendékeinket és minden kedves érdeklődő óvodást, kicsit, nagyot és felnőttet a Művészeti Iskolai karácsonyra! Belépés ingyenes! „Batyus büfébe” bármit elfogadunk!

2016. december 19-én a MÉTA Fesztivál nyertes madocsai koreográfiájával az Erkel Színházban lépünk fel a világot jelentő deszkákra! Ezt a fellépést Németh Ildikó és Szabó Szilárd szakmai elismeréseiknek köszönhetően érdemeltük ki, hiszen a „Pávás” gyerekek, fiatalok és a legnagyobbak között szerepelhetünk mi is!

Januári előzetes:
Szeretettel várunk minden kedves szülőt, hozzátartozót, érdeklődőt a Művészeti Iskola félévi zenei, táncos és szolfézs vizsgáira. 2017. január 16-20-ig a vizsgák nyíltak, látogathatók! Részletek januárban a hirdetőtáblákon!
Ismét intézményünk ad otthont a Pesovár Ferenc Gyermek- és Ifjúsági Népdaléneklési és Népzenei Verseny területi válogatójának. Aki szeretne egy szép, dalos délutánon részt venni, azt várjuk az iskola aulájába 2017. január 25-én, szerdán 14.30 órai kezdettel!

Jelentkezési lap a 2020/2021-es tanévre

Online jelentkezési
    lap 2020/2021

 

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test