Vigyázz, Kész, Pénz! vetélkedő

K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő

A csapat tagjai Takács Barnabás Szabó Huba Dániel Albert Sára Kertész Antal MihályA Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2. a osztályos Pénzverők csapata a K&H Vigyázz, Kész, Pénz! gyerekeknek szóló pénzügyi vetélkedőjén az 1. online fordulón 25 pontból 26 ponttal, a 2. online fordulón 26 pontból 26 ponttal jutott tovább a regionális középdöntőbe.
2016. április 13-án, szerdán a 9 órakor kezdődő regionális középdöntőn Győrben, a Famulus Hotelben vettek részt a megye 5 legjobb csapata között. A színdarabra a maximum pontszám mellett csillagos értékelést kaptak a zsűritől. A versenyen méltóképpen képviselték iskolánkat, megnyerték a regionális döntőt, így továbbjutottak az országos döntőbe.
A verseny után körbejártuk és megcsodáltuk Győrt, és a verőfényes napsütésben a csapat fagylalttal ünnepelt.
Nagyon köszönöm a segítséget Dr. Harbula Ildikónak!

Horváth Györgyi
2.a osztályfőnöke

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test