Tekintgető

• A Művészeti Iskola zenei, ének, szolfézs és tánc vizsgái, illetve a területi népdaléneklési verseny sikeresen zajlott le január 10 és 14 közötti héten.
  • Január 20-án délután 14 órától rendeztük meg Sármásy Zoltánné tanítónő vezényletével a 3-4. osztályos helyesírási versenyünket, melynek eredményeiről következő megjelenéskor számolunk majd be.
  • Iskolánk vezetősége szintén januárban tett látogatást az újonnan épült óvodában, mely látogatásnak, mint minden évben elsődleges célja a leendő új kis elsőseinkkel való kölcsönös megismerkedés és összebarátkozás.
  • Január 22-én az első tanítási órában méltó módon kis műsorral emlékeztünk meg nemzeti énekünknek, Kölcsey Ferenc: Himnusz című költeményének születéséről.
  • Félévi szülői értekezleteinket január 24-én és 25-én tartjuk.
  • Iskolánk farsangi mulatságát február 11-én délután 3 órai kezdettel  rendezzük majd meg.
  • A hagyományokhoz híven Ki Mi Tud versenyünk szintén februárban kerül megrendezésre.
  • A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, illetve alsós és felsős matematikai versenyeink február végén zajlanak majd le.
  • A második félévben jó munkát kívánunk kollégáinknak és diákjainknak is egyaránt.
  • Ezúton szeretnénk iskolánk minden dolgozója nevében eredményekben és sikerekben gazdag békés, boldog új esztendőt kívánni Kedves Mindannyiuknak!

Az iskola vezetősége