20 ÉVES AZ ISKOLA - OSZTÁLYNÉVSOROK

 1990-ben végzett osztály névsora

oszt.főnök: Fábián Jánosné
1. Bálint Béla
2. Bubálik Melinda
3. Csizmadia Eszter
4. Fehér Ákos
5. Ivánczki Attila
6. Király Tamás
7. Kovács Andrea
8. Kovács Attila
9. Kunsági László
10. Molnár Emese
11. Májer Tamás
12. Popelka Zita
13. Reiner Rita
14. Tomai Sándor
15. Tomai Zita
16. Turda Sándor
17. Varga Ernő
 1991-ben végzett osztály  névsora

oszt.főnök: Dr.Hamza Lászlóné
1. Bedi Viktor
2. Botta Gergely
3. Csizmadia András
4. Dankos Anikó
5. Farkas Beáta
6. Farkas Erzsébet
7. Gaál Nikolett
8. Horváth István
9. Káposztás Endre
10. Mayer Gábor
11. Payer Zoltán
12. Pálfi Attila
13. Pásztor Imre
14. Pescha Hajnalka
15. Pillár Melinda
16. Rebenák Ákos
17. Tomai Beatrix
18. Tóth Szabolcs
19. Turda Zoltán
20. Varga Tamás
21. Zémann Diána
    
 1992-ben végzett osztály névsora

oszt.főnök: Lázár Mária
1. Balla Péter
2. Balogh Hajnalka
3. Barátki Hajnalka
4. Besze Enikő
5. Bohár Tamás
6. Bosnyák Tamás
7. Botta Eszter
8. Botta Gábor
9. Bubálik Márk
10. Cifka Miklós
11. Fuszkó Anikó
12. Gyarmati István
13. Király Krisztina
14. Király Zoltán
15. Kiss Orsolya
16. Kónya Erzsébet
17. Kunsági Szilvia
18. Máyer Ottó
19. Mészáros Ágnes
20. Póder Melinda
21. Sztyéhlik Piroska
22. Tóth Barnabás
23. Vágvölgyi László
24. Vojkovics Boglárka
25. Vranek Zoltán
 1993-ban végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Kisdi Gergely
1. Cifka Orsolya
2. Dankos Erika
3. Fábián János
4. Gyarmati Gergely
5. Győri Katalin
6. Hajas Adorján
7. Horváth Georgina
8. Kanyó Gábor
9. Kónya István
10. Kövi Gabriella
11. Márhoffer Ildikó
12. Pató Mihály
13. Pillát Norbert
14. Sajti Zoltán
15. Sági Anett
16. Somfai Sándor
17. Tőzsér Mária
18. Varga Erzsébet
19. Vámos Ágnes
20. Vojkovics Zsuzsa
21. Velasquez Krisztina
    
 1994-ben végzett osztály névsora   

oszt.főnök: Kalamár Domokos
1. Bubálik Dóra
2. Craveró Róbert
3. Diószegi Gábor
4. Farkas Eszter
5. Farkas Jenő
6. Fábián Andrea
7. Fábián Klára
8. Herczeg Zoltán
9. Kiss Balázs
10. Mayer Lóránd
11. Mészáros Ibolya
12. Molnár Attila
13. Németh Krisztina
14. Pescha Norbert
15. Pogány Zsolt
16. Puskás  Zsolt
17. Stefkovics Cinthia
18. Tarr Zsuzsanna
19. Tóth Zoltán
20. Varjas Tamás
21. Veszeli Csaba 
 1995-ben végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Fábián Jánosné
1. Áldott Lajos
2. Balogh Katalin
3. Bíró Richárd
4. Fehér Mária
5. Győri Mihály
6. Indruck Friderika
7. Lichtenberger Szilvia
8. Markója Krisztián
9. Müller Anikó
10. Müller Judit
11. Popelka Csaba
12. Rácz Csaba
13. Sági Renáta
14. Simon Andrea
    
 1996-ban végzett osztály névsora       

oszt.főnök:  Lázár Mária
1. Boros Gábor
2. Csizmarik Norbert
3. Csurgó Sándor
4. Devecsai Norbert
5. Farkas Norbert
6. Fábián Nikolett
7. Gyarmati Ágnes
8. Győri Zoltán
9. Indruck Róbert
10. Kalamár Kinga
11. Kardos Andrea
12. Kovács Katalin
13. László Erik Krisztián
14. Lévai László
15. Pató Krisztina
16. Pántya János
17. Pogány Mónika
18. Rákósi Anikó
19. Szász Katalin
20. Tomai Ildikó
21. Tőzsér Lívia
22. Vámos András
 1997-ben végzett osztály névsora       

oszt.főnök: Szász Ágnes
1. Berhidai Kornél
2. Bohár Anikó
3. Csizmadia Attila
4. Csizmadia Mónika
5. Dobin  Gábor
6. Farkas Edina
7. Hajas Mihály
8. Horváth Gábor
9. Huszti Balázs
10. Király Csaba
11. Király Edit
12. Kitzinger István
13. Molnár Erika
14. Müller István
15. Nagy Krisztina
16. Pál Sándor
17. Simon Orsolya
18. Tóth Nikolett
    
 1998-ban végzett osztály névsora       

oszt.főnök: Kisdi Gergely
1. Áldott Ildikó
2. Csizmadia Gábor
3. Diószegi Levente
4. Holhós József
5. Király Imre
6. Kis Hajnalka
7. Rákosi Petra
8. Sajti István
9. Schönfeld Mónika
10. Szabadi Péter
11. Tímár Örsi
12. Ulrich Beáta
 1999-ben végzett osztály névsora       

oszt.főnök: Angyal Erzsébet
1. Andorffy Ottó
2. Csurgó Zsuzsanna
3. Derecskei Edina
4. Gémesi Nikolett
5. Kása Kelemen
6. Kiss Bernadett
7. Kiss Edina
8. Lévai Tamás
9. Márkus Péter
10. Milichovszky Gergely
11. Nagy Gábor
12. Szénási Edina
13. Szilágyi Ivett
14. Sztyéhlik Győző
15. Varga Edit
16. Varjas Andrea
17. Vasvári Csaba
18. Vasvári Erik
19. Zsuráfszki Zoltán 
    
 2000-ben végzett osztály névsora       

oszt.főnök: Szász Ágnes
1. Balassa Alex
2. Csabai Adrián
3. Farkas Gergely
4. Horváth Dávid
5. Kiss Péter
6. Kitzinger Zoltán
7. Kun Zoltán
8. Kunsági Tamás
9. Milichovszky Bence
10. Müller Ferenc
11. Rácz Mariann
12. Rácz Rita
13. Schönfeld Tamás
14. Schuch György
15. Somfai András
16. Szőke József
17. Zémann Viktor 
 2001-ben végzett osztály névsora    

oszt.főnök: Kalamár Domokos
1. Apostagi Adorján
2. Csizmarik Andrea
3. Enyedi Karolina
4. Farkas Noémi
5. Győri Renáta
6. Ispán Mónika
7. Márhoffer Balázs
8. Nóbisz Péter
9. Pál Anikó
10. Südi Tamás
11. Toman Renáta
    
 2002-ben végzett osztály névsora   

oszt.főnök:Dr.Hamza Lászlóné
1. Bradák Andrea
2. Domaniczky Ákos
3. Eisenbacher Erika
4. Farkas Ildikó
5. Farkas Tibor
6. Kesztyűs Melinda
7. Kiss Klaudia
8. Király János
9. Kitzinger Zsolt
10. Lázár Norbert
11. Márkus Pál
12. Nánási Dávid
13. Németh Dávid
14. Récsi András
15. Szabadi Pál
16. Tóth Tamás
 2003-ban végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Fábián Jánosné
1. Andorfy Judit
2. Báhidszki Lea
3. Csizmazia György
4. Devecsai Enikő
5. Duschek Melinda
6. Farkas Roland
7. Fehér Lóránt
8. Huszti István
9. Kis Roland
10. Kiss Adrienn
11. Lajtaújfalusi Attila
12. Mocsonoki Gergő
13. Németh Hanna
14. Pántya Bertalan
15. Récsi Tamás
16. Szabó Szende
17. Sztyéhlik Aranka
18. Varga Dóra 
    
 2004-ben végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Szász Ágnes
1. Balassa Gergő
2. Balla Zsolt
3. Farkas Zsolt
4. Hidvégi Dániel
5. Ispán László
6. Ispán Roland
7. Kiss Krisztián
8. Kristin Erzsébet
9. Lapos József
10. Márkus Erzsébet
11. Mészáros Tamás
12. Szénási Adrien
13. Szőke Mária
14. Sztyéhlik Szilvia
15. Tóth Károly
16. Varga Balázs
17. Zémann Katalin
 2005-ben végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Lázár Mária
1. Enyedi Krisztián
2. Farkas Ádám
3. Farkas Zoltán
4. Hanzi Renáta
5. Ispán Magdolna
6. Joós Margit
7. Kitzinger Ildikó
8. Mészáros Ádám
9. Pálinkás Zoltán
10. Pántya Petra
11. Pintér Károly
12. Szmerka Enikő
13. Takács Vivien
14. Toman Nikolett
15. Tóth Emőke
16. Varga Orsolya
17. Vranek Petra
    
 2006-ban végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Angyal Erzsébet
1. Bencze Dániel
2. Blaskó Fruzsina
3. Devecsai Dominika
4. Diószegi Márk Máté
5. Egyed Márk
6. Müller Máté
7. Papp Anita
8. Pápai Kata
9. Tóth Barnabás
10. Varga Gergely
 2007-ben végzett osztály névsora

oszt.főnök:Kalamár Domokos
1. Balla Antal
2. Boka Dániel György
3. Duschek Máté
4. Erdélyi Réka
5. Kimberger Attila
6. Kocsis Krisztián
7. Lapos Márió
8. Petz Anna
9. Preimajer Krisztián
10. Süke Viktor
11. Szőke Gábor
12. Takács Krisztina
13. Varga Attila
    
 2008-ban végzett osztály névsora        

oszt.főnök: Szász Ágnes
1. Antal Kitti
2. Áldott Dorottya
3. Baki Tamás
4. Bohár Bence
5. Bokros Lídia
6. Boróczki György
7. Demény Kinga
8. Farkas Bettina
9. Gyulai Bence
10. Hajek Ágnes
11. Ispán Kata
12. Karpenkó Norbert
13. Kelemen Karolina
14. Kelemen Klaudia
15. Kimberger Cynthia
16. Kiss Adél
17. Kiss Annabella
18. Kondor Gergő
19. Kovács Krisztina
20. Kőhegyi Attila
21. Kun Henriett
22. Liber Szilvia
23. Németh Krisztina
24. Sebestyén Eszter
25. Szilágyi Gabriella
26. Szilágyi Nóra
27. Tóth Boglárka
 2009-ben végzett osztály névsora

oszt.főnök: Csernelyné Tengely Ágnes
1. Blaskó Bence
2. Gladcsenkó Georgina
3. Hanzi Dávid
4. Honfi Márk
5. Karnóczi László
6. Karpenkó Dániel
7. Kerényi Tamás
8. Kónya Bence
9. Kukucska Béla
10. Lapos Timea
11. Mészáros Gergő
12. Molnár Réka
13. Oláh Balázs
14. Pálinkás Angéla
15. Petz András
16. Sárossy Gyula
17. Serák Attila
18. Takács Diána
19. Udvaros Dóra
20. Udvaros János
21. Varga Alexandra
22. Varga Bence
23. Zoltai Fanni

 

Hasznos linkek

Don Bosco Nővérek

Magyar Katolikus Egyház

Szalézi Ifjúsági mozgalom

Szaléziak

Tordasi Gyermekekért Alapítvány

Az alapítvány célja az iskolai nevelő-, oktató és alkotó munka, szabadidős tevékenységek tartalmi és tárgyi feltételeinek javítása, korszerűsítése.

Cím: Tordas, Köztársaság út 1.

Adószám: 18759716-1-07
Bankszámlaszám: 57800040-110057694

Website Security Test