2024. április 24. Ma György napja van

Tájékoztatás egészségügyi tünetekről

Vírus

Kedves Szülők!

A kialakult sajnálatos helyzetben, az iskolaorvossal egyeztetve, azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy ha a gyermekük bármely betegség tünetét mutatja, úgy kérjük, felépüléséig a gyermeket tartsák otthon.
A sajátságos helyzetre való tekintettel, ennek igazolására természetesen elegendő a szülői igazolás.
Tájékoztatom Önöket, hogy amennyiben a gyermek az iskolában mutat betegségre utaló tüneteket, úgy Önöket fogjuk értesíteni és kérni, hogy a gyermeket vigyék haza az iskolából.
Tájékoztatom Önöket, hogy a fenntartó költségén érintésnélküli kézfertőtlenítőt szerelünk fel a főbejáratnál, illetve a kis épület bejáratánál, illetve minden mosdót ellátunk papír kéztörlőt adagoló géppel. Ezeket megrendeltük, beszerzésük, felszerelésük folyamatban van.
Az állam által kiutalt fertőtlenítő szereket Székesfehérvárról kell majd elhoznunk, ezen csomag tartalmát egyelőre nem ismerjük. Megértésüket és türelmüket előre is köszönve és mindannyiunknak jó egészséget és a legjobbakat kívánva:

Kosaras Péter Ákos, igazgató

1. augusztus 31.